Людина, що вилучає цегли, виявляє величезний прихований сюрприз за ними

Запитайте навколо, і здається, що кожен домовласник має скаргу щодо свого житлового простору. Вхідні двері надто скрипучі. Поверх ванної кімнати нахилений. Але, як настає час, ці маленькі примхи, які насправді роблять місце, відчувають себе як вдома … якщо, звичайно, це примарне виявляється чимось живим .

Коли один фахівець з контролю над тваринами отримав виклик про дивний шум, що надходить з кухонної стіни, він потиснув цю новину, як ще один день на роботі. Але, як тільки він зняв першу цеглу, він відразу ж зіткнувся з найбільш вражаючим відкриттям своєї кар'єри.

Наприкінці вересня сім'я Теннессі була вражена, коли вони почали чути незвичайний шум, що надходить з їхніх стін. Спочатку вони припускали, що це повинно бути якесь тварина …

Врешті-решт, для тварин, в основному, гризунів, рідко зустрічатися в теплих стінах наших будинків, коли погода замерзла. Але шуми ніколи не пішли, коли змінювалися сезони, вони тільки стали більш інтенсивними

Саме тоді сім'я вирішила, що це має бути якийсь комахою. Вони вклали кошти в бомби DIY і розгорнули це, сподіваючись, що це буде те, що, нарешті, вирішило їх страшну проблему.

Після раунду обробки пестицидів не вдалося вилучити помилки, які, імовірно, зробили такий ракетки, сім'я вирішила зателефонувати професіоналу. Вони не виглядали далі, ніж експерт з боротьби зі шкідниками Девід Гловер.

Давид був упевнений, що будь-які крилаті створіння, що співають у стіні сім'ї, не підуть за його багаторічний досвід. Однак нічого не могло його підготувати для того шокуючого відкриття, яке він скоро зробить.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Коли Дэвид розглянув зовнішню стіну домашньої кухні, він виявив "плач" (чорна лінія в нижньому центрі) та ще один невеликий проміжок між вікном кухні та цеглою. Ці маленькі отвори, швидше за все, були точками входу, коли будь-які створіння вирішили пробиратися додому.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Щоб зрозуміти розмір всього, що було розміщено у стіні, Девід вирішив використати свою інфрачервону камеру для підбору теплових сигнатур. Коли зображення повернулися, Давид був приголомшений тим, що він бачив: все, що зробило себе вдома на своїх стінах, було величезним!

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Девід вирішив використати дим, коли він працював, якщо він мав справу з небезпечними жалкими комахами. Він також обприскував невелику кількість природного репелента, щоб не втекти в іншу частину стіни.

Коли комахи миттєво приголомшені димом, Давид попрацював, розширюючи плашкові отвори, щоб він міг краще виглядати всередину. Як тільки Девід витягнув першу цегла з стіни, його підозри про зараження були підтверджені.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Насильницькі домашні хакери були, фактично, вуликом зайнятих медоносників. І, судячи з розміру гребінця, який тепер був видимий через цеглу, це, мабуть, буде найжорсткішою роботою по видаленню шкідників життя Давида.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Давид почав видаляти шар після того, як шар цегли, вибиваючи два цілі ряди за кілька хвилин. Але з кожним цегликом він зняв, живіт Давида занурився трохи більше на очах вулика, який, здається, не закінчився.

До того часу, коли Давид знімав п'ять рядів з цегли, він зрозумів, наскільки великий джеми він отримав себе. Коли нарешті з'явився цілий вулик, Давид не міг вірити своїм очам …

Всіподії

Вулик був абсолютно масивним, його розмір зменшився, ніж кухонного вікна, розташованого над ним. За словами Давида, це був єдиний найбільший стільник, якого він коли-небудь бачив!

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Дізнавшись дзижчого вулика, Дейвід зауважив, що в ньому містяться тринадцять замкнутих королевих клітин, кожна з яких має окрему дівчину-бджола-королева. Давиду було зрозуміло, що цей вулик не просто неймовірно активний – він процвітає.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Оскільки Давид оглянув решту вулика, він помітив, що в лівий бік згруповано кілька мерзлих бджіл. Давид вивів, що це, ймовірно, було там, де винищувач розпорошив свою первинну партію пестицидів, проте хімікати не мали шансів знищити всю колонію.

Сучасний фермер

Незважаючи на те, що бджоли, безсумнівно, були незручностями, Давид знав, що просто знищуючи їх, вони лише сприятимуть наслідкам смертельних випадків масових бджіл, що відбуваються по всьому світу. Отже, Девід вирішив вилучити шматочок вулика по частинах, щоб перемістити бджоли до більш придатного будинку.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Після видалення кількох шматочків стільника Давид зауважив, що велика секція була побудована як звивистий смуток кривих і тунелів. Давид описував дивні гребінки, як виглядав так, ніби "будівельна команда в цій частині вулику скинула кислоту". Як химерно!

Незважаючи на те, що Давид по суті руйнував їхній будинок, медоносні собаки дивним чином співпрацювали зі своїми зусиллями, особливо для тих, хто просто забрала їх королеви. Вони навіть скупчилися на плечі Давида, коли він працював.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Як тільки гребінці були зняті, Давид почав чистити свою робочу зону. Як можна собі уявити, відкриваючи цегляну стіну і вилучаючи вулик з тисяч бджіл зсередини, це досить незграбна робота!

Поки він прибирався, Девід вирішив помістити коробку в дірку у випадку, якщо будь-яка робоча бджола, яка, можливо, була налякана поверненням сум'яття. Зрештою, ніякий вулик не є повним без його працівників.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Після того, як Давид закінчив чищення, він був вражений відбитком тисяч брудних маленьких бджіл. "Якась крута, коли ти думаєш про всі моменти, коли твоя мама сказала тобі витирати ноги перед входом до дому", – пожартував Давид.

Bartlett Bee Whisperer / Facebook

Завдяки безпечному видаленню вулика, Девід, ймовірно, доставить бджоли до ряду медових ферм у цьому районі. Роблячи це, Девід сподівається допомогти тим бджолярам, ​​які зараз займаються втратами колонії.

Асоціація бджолярів округу Лос-Анджелес

Бджоли можуть отримати поганий реп, але вони є важливою частиною світового сільського господарства та відіграють величезну роль майже у кожному аспекті людського повсякденного життя. Отже, перш ніж вийдеш, посидьте на бджіл, який трохи закривається для комфорту, просто пам'ятайте: бджоли – наші друзі!

Що б ви робили, якщо знайшли вулик, який великий у вашій стіні?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *